Amonyak Evaporatörler

 

Ürker evaporatörler pompalı ve tabii akışlı amonyaklı sistemler için dizayn edilmiş  (lamelli hava soğutucuları) soğuk muhafaza, donmuş muhafaza ve şoklama (dondurma tüneli) mahallerinde kullanılırlar. 21,3mm çaplı ve 4, 6, 8 veya 12 sıralı çelik borular üzerine uygun boyut, adet ve aralıklarda çelik lameller dizilerek imal edilirler ve daha sonra sıcak galvaniz banyosuna daldırılarak 22 bar hidrostatik basınç testine tabi tutulurlar. Yeterli hava debisini sağlayacak fanlarla ve defrost tavası ile techiz edilerek ceketlenirler. Sac veya plastik kanatlı aksiyal fanlar statik ve dinamik balanslıdır.
Sıcak gaz defrostuna uygun özellikte dizayn ve imal edilen evaporatörler kullanılacağı tesiste zemine, duvara ya da tavana kolaylıkla montaj edilebilir özelliktedirler. Fanları istenirse emişe çalışabilecek özelliktedirler.

 

Chiller Endüstriyel

Yapılan her işi bir referans olarak gören, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, kalite bilincini tüm çalışanlarına benimsetmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

台灣壯陽藥購買

想給52的老伴在床上的歡愉,由於歲數太大,身體機能上已不支持他的這個想法,偶爾得知威而鋼壯陽藥效果特別好,即使60歲的老人亦能服用,安全有效,於是在網路上購買了1盒100毫克的威而鋼。