Su Soğutma Kulesi

Home / Serbest Soğutma / Su Soğutma Kulesi

Su soğutma kuleleri 22.500 – 1.000.000 Kcal/h kapasite aralığında üretilmektedir. Çelik sac gövde dış etkenlere mukavim epoksi boyalı veya sıcak daldırma galvanizli olarak imal edilmektedir. Tutuşmaz plastik dolgulu, aksiyal vantilatörlü, su kayıpları minimum olan kule aşağıdaki kısımlardan imal edilmektedir.
1- Ana Gövde : Azami mukavemet sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Standart olarak paslanmaya karşı epoksi boyalı, özel istek üzerine sıcak daldırma galvanizli olarak imal edilmektedir.
2- Alt Havuz : Kule devresinde sirküle eden suyun alttan göllenmesini ve pompanın rahatça su emmesini sağlar.
3- Dönüş Suyu Havuzu : Dönüş suyunun, kule dolgusu üzerine uygun bir şekilde dökülmesini temin eder. Havuz içine yerleştirilmiş özel plastik fıskiyeler tabii akışlıdır.
4- Plastik Dolgu : Su ve Hava temasını azami seviyede tutan plastik dolgu, tutuşmaz ve parlamaz PVC malzemeden yapılmıştır.
5- Su Tutucu (Eliminatör) : Plastik malzemeden mamül eliminatörler özel formları sayesinde havanın içindeki damlacıkları tutarak su kaybını minimuma indirirler.
6- Fan Motoru : Uygun güçte ve 380 Volt – 50 Hz. Şebeke ile çalışan fan motoru, direkt akuple veya kayış kasnak mekanizması vasıtası ile aksiyal vantilatörü tahrik etmektedir.
7- Fan Emniyet Kafesi : Sessiz, statik ve dinamik balanslı, korozyona mukavim fan, kuleler için özel imal edilmiştir. Yabancı maddelerin içeri girmesini önleyen Emniyet kafesi sökülebilir şekilde monte edilmiştir.
8- Fan Davlumbazı : Aerodinamik bir yapıya sahip davlumbaz hava akışını azami kolaylaştırarak fan verimini arttırmaktadır.
9- Su Giriş Ve Çıkış Branşmanları : Pompa emişi ve dönüş suyu havuzuna bağlantıları için alt havuz ve dönüş suyu havuzuna bağlanmışlardır.
10- Hava Giriş Panjuru : Hava akışının uniform bir şekilde kuleye girişini sağlar.
11- Su Besleme Flatörü : Soğutma kulesinde meydana gelen su kaybını karşılamak üzere alt havuza bir adet su besleme flatörü konulmuştur.

Chiller Endüstriyel

Yapılan her işi bir referans olarak gören, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, kalite bilincini tüm çalışanlarına benimsetmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

台灣壯陽藥購買

想給52的老伴在床上的歡愉,由於歲數太大,身體機能上已不支持他的這個想法,偶爾得知威而鋼壯陽藥效果特別好,即使60歲的老人亦能服用,安全有效,於是在網路上購買了1盒100毫克的威而鋼。