HYDRO COOLER

Home / HYDRO COOLER

Hydro Cooler birçok meyve, sebze ve kabuklu küçük deniz hayvanlarının ön soğutmalarında, Türkiye’de özellikle kiraz üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Bahçelerde Hydro Cooler ile gerçekleştirilen ön soğutma prosesi, yurdumuzun tarımsal ürünlerinin gözdesi olan kiraza kalitesi ile ilgili yurt dışında haklı bir itibar kazandırmıştır. Şirketimiz tarafından üretilen Hydro Cooler cihazları ülkemizin önde gelen tarımsal ihracat firmaları tarafından kullanılmaktadır.
Ülker Hydro Cooler cihazı ürünlerde büzülme, kilo kaybı, lezzet kaybı gibi zararların önlenmesi ve raf ömrünün arttırılması için imal edilmiş, proses süresi hızlı bir ön soğutma ünitesidir.
Bahçede ortalama +30°C de olan kirazın sıcaklığı Hydro Cooler’daki ön soğutma ve yıkama işleminden sonra +2°C ila +4°C ye düşmektedir. Konveyör hızı ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir.
Dünyanın çeşitli ülkelerinde benzer özellikteki Hydro Cooler’lar dondurulmuş ürün tesislerinde şoklama prosesi öncesi ön soğutma amaçlı da kullanılmaktadır. Bu ürünler arasında bezelye, kavun, havuç, salatalık, kornişon ve mısır sayılabilir. Bu uygulama işletmeler için çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Şoklama zamanının kısaltılması ile (%20-%30) enerji tasarrufu ve bununla birlikte kaliteli şoklanmış ürünler gibi.
Hydro Cooler ‘ların kullanım amacına göre sınıfları
*Mobil Hydro Cooler
*Sabit Hydro Cooler
Mobil Hydro Cooler treyler dorsesi veya kamyon üzerine monte edilerek her yerde (ürün toplama mahali, bahçe, fabrika v.b.) gerekli elektrik enerjisi verilerek çalıştırılır.( Hydro Cooler’a ekipmanlar üzerinde akupleolup freon gazlı soğutma sistemi ile çalışır.)
Sabit Hydro Cooler soğuk hava depolarında mevcut soğutma sistemine bağlanarak çalışır.

Chiller Endüstriyel

Yapılan her işi bir referans olarak gören, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, kalite bilincini tüm çalışanlarına benimsetmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

台灣壯陽藥購買

想給52的老伴在床上的歡愉,由於歲數太大,身體機能上已不支持他的這個想法,偶爾得知威而鋼壯陽藥效果特別好,即使60歲的老人亦能服用,安全有效,於是在網路上購買了1盒100毫克的威而鋼。